Про организацию

История компании

Китайская Торговая Ассоциация была создана в Украине 18 мая 2015 года и является добровольной, неправительственной, договорной, некоммерческой ассоциацией компаний, заинтересованных в участии в торгово-экономическом сотрудничестве между Украиной и Китаем, создана при поддержке Правительства КНР.

Учредителями КТА стали:

  • ООО "Lenovo Украина",
  • ООО "Компания Huawei Украина",
  • ООО "ЭКО-Втор", "CCEC-УКРАИНА"
  • ООО "САНИ УКРАЇНА, тяжелое оборудование"

Асоціація сприятиме створенню нового формату торгівлі та економічного партнерства Китаю та України. Пріоритетами діяльності КТА є колективний захист інтересів її членів у відносинах з органами державної влади, з іноземними неурядовими та міжнародними організаціями; сприяння у створенні умов для виходу її членів на ринки Китаю та України та з питань ведення бізнесу; підтримка законних інтересів членів КТА через дипломатичні канали, зокрема, між дипломатичним представництвом Китайської Народної Республіки в Україні та Урядом України; регулярна інформаційна підтримка щодо процесів, які впливають на ведення бізнесу в Україні; законодавчі ініціативи з питань вдосконалення режиму підприємницької діяльності та покращенню інвестиційного клімату в Україні.

Countries-members: Ukraine and China

КТА має на меті через 5 років стати однією з найбільш впливових ділових спільнот України

За створенням Китайської Торгової Асоціації стоять потужні компанії із великим впливом на своїх ринках. "Lenovo" - компанія з оборотом понад $46 млрд., лідер на ринку ПК; "Huawei" - світовий лідер в області розробки ІКТ-рішень; "Еко-Втор" - сучасна українська компанія з китайським капіталом; "CCEC-Україна" - корпорація з інтересами у сфері важкого машинобудування, нафтопереробки, агро-сектору; "SANY UKRAINE, HEAVY EQUIPMENT" - один з лідерів у машинобудуванні; та багато інших. Саме їхніми зусиллями була створена Китайська Торгова Асоціація у 2015 році.